Size bir telefon kadar yakınız
0542 545 34 06
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Markamızı ciddiye alıyoruz. Toplanan 4.000+ müşteri anketinden% 98’ten fazlası ya “Kesinlikle” ya da Muhtemelen “hizmetlerimizi akrabalarına veya arkadaşlarına” tavsiye edeceklerini söylüyor.
Ankara Nakliyat ve Taşımacılık Sektöründe yıllarca çalıştıktan sonra, Ankara Evden eve Nakliyat ve Ankara Şehirler arası Nakliyat Konusunda Firmaların Eksik, Düzenli, Güvenilir, Profesyonel olmadığına tanık olan, Ankara Evden Eve Nakliye Firması “Bu Hizmetten Daha İyisini Hakediyor İnsanlar” diyerek. Ankara da Ankara Evden Eve Nakliyat Firmasını Kurdu,Yıl 2001’de Bir Kamyon İle Başladığı Bu Yolda Şimdiyse 20’den fazla kamyon ve yaklaşık 66 profesyonel Taşıma ve deneyimli personeliyle 2001’den beri Ankara Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Evden eve Taşımacılık,Şehirler arası Nakliyat, Şehir içi Nakliyat, Parça Yük Taşımacılığı Özel Eşya (Antika ve Piyano ) Taşımacılığı Hizmeti Veriyor ve Hepsi sizin gibi sadık müşterilerimiz sayesinde.

2001’den bu yana, Ankara Evden Eve Nakliye Firması , mükemmellik ve müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Her geçen gün, müşterilerimize mümkün olan en az stresle evlerini ofislerini taşıma konusunda zorluklarını başarmalarına yardımcı olmak için çok uzun bir geleneğe devam ediyoruz; eşyalarınızı evler arasında oldukları sırada güvenli bir şekilde taşımak; ve süreçte kaçınılmaz olan sayısız detay ve engellerle başa çıkıyoruz.